Zdrowa żywność

W zdrowym ciele zdrowy duch - jeśli jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej, również nasze samopocucie ma się lepiej. My również cenimy sobie zdrowy styl życia. Jak wiadomo poza ruchem i świeżym powietrzem ważną rolę odgrywa zdrowa dieta. Pragnąc jak najlepiej się odżywiać posiadamy w naszej zagrodzie coraz więcej zwierząt zdrowo karmionych i utrzymywanych w przyjaznej atmosferze. W naszym ogrodzie sami uprawiamy warzywa wolne od sztucznych nawozów i "ulepszaczy". Również Państwo mają możliwość skosztowania dobrodziejstw naszego gospodarstwa i cieszyć się wolnym od chemii i wyzysku zwierząt posiłkiem.

Kozie mleko Kozie mleko posiada wiele zalet. Między innymi dobrze wpływa na obniżenie cholesterolu, zawiera dużo witamin, a przede wszystkim - u nas jest zawsze ŚWIEŻE! Niemal codziennie mogą Państwo zaopatrzyć się w świeżą porcję zdrowego mleka od naszych kóz. Staranny dobór rasowy sprawia, że nasze mleko nie posiada specyficznego intensywnego zapachu.

Drób i Jaja W naszym gospodarstwie posiadamy drób jajeczny oraz broilery, o które dbamy i zdrowo karmimy. Przebywając u nas mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w świeży drób i jaja. Nasze nioski żyją na wolnym wybiegu, mają zdrową i zróżnicowaną dietę, dzięki czemu znoszą duże i pyszne jaja.

Zdrowe warzywa W naszym ogrodzie uprawiamy warzywa wolne od chemikaliów i sztucznych nawozów. Chcemy należycie dbać o nasze i Państwa zdrowie, więc ogródek jest daleko od drogi, co zapewnia ich zdrowy wzrost.